2020 April 4   ,   ١١ شعبان ١٤٤١   ,    شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹     
صندوق بین‌المللی پول: ضربه کرونا به اقتصاد جهان به مراتب شدیدتر از رکود بزرگ است رییس صندوق بین‌اللملی پول با اشاره به بی‌سابقه بودن بحران اقتصادی ناشی از پاندمی کرونا، عواقب آن را به مراتب بدتر و شدیدتر از بحران مالی جهان در سال ۲۰۰۸ توصیف کرد.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: تولید جهانی ۶۴ میلیون تن آلومینیوم در سال ۲۰۱۹ میلادی تولید جهانی آلومینیوم از ۶۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تن در سال ۲۰۱۸ میلادی به ۶۴ میلیون تن در سال ۲۰۱۹ میلادی افزایش یافت.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: فهرست بدهکارترین کشورهای جهان ایرلند بیشترین نسبت بدهی خارجی به تولید ناخالص داخلی جهان را دارد.
مسوول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا: بازسازی اقتصادی پساکرونا از اکنون باید آغاز شود مسوول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا که به کرونا مبتلا شده، در مقاله‌ای از قرنطینه نوشت که کشورها باید با رویکردی پیشگیرانه بازسازی اقتصادی پس از پایان بحران شیوع کووید۱۹ را از اکنون آغاز کنند.
به گزارش اگزیم نیوز: زلنسکی: اوکراین بدون کمک شرکای بین المللی با فروپاشی اقتصادی مواجه می‌شود رئیس جمهور اوکراین تاکید کرد کشورش به خاطر پاندمی ویروس کرونا در شرایط اقتصادی دشواری قرار گرفته و اگر شرکای بین المللی به کی‌یف کمکی نکنند، ممکن است اوکراین با فروپاشی اقتصادی مواجه شود.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: ترکیه صدرنشین رشد اقتصادی گروه ۲۰ شد اقتصادی کشورهای گروه ۲۰ در سه ماهه قبل کاهش محسوسی داشته است.
به گزارش اگزیم نیوز: اروپاییها در کدام کشورها بیشتر سرمایه گذاری کرده اند؟ آمریکا بیشترین سرمایه را از کشورهای اروپایی جذب کرده است.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: تاثیرات کرونا بر اقتصاد جهانی در شرایطی که انتظار می رود جهان تا هفته ها درگیر ویروس کرونا باشد، پیامدهای این ویروس بر اقتصاد جهان از هم اکنون در حال نمایان شدن است.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: بودجه دو تریلیون دلاری آمریکا برای مقابله با ویروس کرونا کنگره آمریکا در اقدامی بی سابقه، با لایحه بسته حمایت مالی دو تریلیون دلاری کاخ سفید برای نجات اقتصاد آمریکا از گرداب شیوع گسترده کرونا در این کشور موافقت کرد.
مدرسه اقتصاد و سیاست لندن بررسی کرد آثار کووید ۱۹ روی اقتصاد جهان
اگزیم نیوز گزارش می دهد: آینده دلار چه می شود؟ در شرایطی که نرخ بهره در آمریکا به یکی از پایین ترین سطوح خود رسیده، سوالات زیادی درباره مسیر آینده دلار ایجاد شده است.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: اقتصاد چین کی به حالت عادی برمیگردد؟ کمیسیون توسعه و اصلاح ملی چین پیش‌بینی کرد به زودی اقتصاد چین به ریل عادی بازگردد.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: سران گروه ۷ بر حمایت از کارکنان زیان دیده از شیوع کرونا تأکید کردند سران هفت کشور صنعتی موسوم به G۷ در کنفرانسی ویدیویی بر استفاده از تمام ابزارها برای حمایت از فعالیت‌های اقتصادی و کمک به کارکنانی که از شیوع ویروس کرونا زیان دیده‌اند، تاکید کردند.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: ترمز اقتصاد آمریکا کشیده می‌شود؟ بزرگ‌ترین بانک آمریکایی پیش‌بینی کرد رشد اقتصادی این کشور کاهش یابد.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: پیش‌بینی رکود اقتصادی اروپا در پی شیوع کرونا کمیسیونر صنعتی و مسوول بازار داخلی اتحادیه اروپا با بیان این که این اتحادیه در سال ۲۰۲۰ رکود اقتصادی را تجربه خواهد کرد از پیش‌بینی کاهش ۲ تا ۲.۵درصدی در رشد اقتصادی اروپا به دنبال شیوع کرونا خبر داد.
آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار
دیگر رسانه ها
آثار کووید ۱۹ روی اقتصاد جهان
چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ |
نظرسنجی
3.235.30.155
بزرگترین چالش صادراتی کشور در حال حاضر چیست؟ارسال
تلگرام
=
قیمت ارز
نام قیمت زنده درصدتغییر مبلغ تغییر کمترین بیشترین
قیمت سکه و طلا
نام قیمت زنده کمترین بیشترین
نرخ لایبور و یوریبور
euriborRate euriborPercentage euriborDate
liborRate liborPercentage liborDate
آب و هوا
بازار باز اهرم مداخله غیر مستقیم در بازار پول
عضو شورای فقهی بانک مرکزی تشریح کرد: بازار باز اهرم مداخله غیر مستقیم در بازار پول به گزارش پایگاه خبری اگزیم نیوز، پژوهشکده پولی و بانکی با همکاری انحمن مالی اسلامی، هفته گذشته نشستی تحت عنوان کارکردهای توافق نامه بازخرید منطبق با شریعت در بازارهای پول و سرمایه برگزار کرد
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ |
معرفی کتاب
معرفی کتاب "راه باریک آزادی"

جدیدترین اثر دارون عجم اوغلو و جیمز ای رابینسون
تلگرام
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: