2019 December 16   ,   ١٩ ربيع الثاني ١٤٤١   ,    دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸     
کد خبر : ۳۳۴۷ گروه : واردات تاریخ انتشار :شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴
دبیر کل اتاق اصناف ایران تشریح کرد بهار ۹۵ در غیاب نمایشگاه های بهاره

دبیر کل اتاق اصناف ایران با اشاره به منتفی بودن برگزاری نمایشگاه های بهاره در ایام پایانی سال گفت: اصناف برای برگزاری فروش فوق العاده اقلام پرمصرف در واحدهای صنفی در چارچوب قانون نظام صنفی اعلام آمادگی کردند

دبیر کل اتاق اصناف ایران با اشاره به منتفی بودن برگزاری نمایشگاه های بهاره در ایام پایانی سال گفت: اصناف برای برگزاری فروش فوق العاده اقلام پرمصرف در واحدهای صنفی در چارچوب قانون نظام صنفی اعلام آمادگی کردند.به گزارش اگزیم نیوز به نقل از اتاق اصناف ایران، علی عوض پور در گفت و گو در مورد برگزاری نمایشگاه های بهاره در ایام پایانی سال اظهار داشت: در سنوات گذشته شرایط تحریمی، افزایش بی رویه قیمت کالاها، محدودیت تخصیص ارز، عدم ثبات اقتصادی، کمبود کالا و عدم تعادل در عرضه و تقاضای کالاهای پرمصرف از مباحثی بود که موجبات برگزاری فروشگاه های بهاره و عرضه مستقیم کالا را فراهم می کرد.

وی در ادامه با انتقاد از نبود زیر ساخت های لازم برای برگزاری نمایشگاه های بهاره گفت: با توجه به آنکه امسال شرایط اقتصادی مناسب است و بحث کمبود کالا در میان نیست بنابراین نیازی به برگزاری فروشگاه های بهاره در ایام پایانی سال نداریم.
دبیر کل اتاق اصناف ایران همچنین به این نکته اشاره کرد که اتاق اصناف ایران متولی برگزاری نمایشگاه بهاره نیست و در قانون هم وظیفه ای به اتاق اصناف ایران برای ایجاد مراکز عرضه مستقیم کالا داده نشده است.
وی با بیان اینکه هم اکنون اصناف برای برگزاری فروش فوق العاده اقلام پرمصرف در واحدهای صنفی اعلام آمادگی کرده اند، افزود: با این وجود در صورت صلاحدید وتوافق استاندار تهران، رئیس اتاق اصناف ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت ممکن است نمایشگاه های محدود عرضه مستقیم کالا در نقاط محروم استان و با رعایت استانداردهای لازم برگزار شود.
عوض پور در عین حال به تبعات و آسیب های برگزاری نمایشگاه های بهاره در کشور اشاره کرد و گفت: در سنوات گذشته همواره پس از برگزاری نمایشگاه های بهاره با درخواست شکایات مردمی در واحدهای رسیدگی به تخلفات صنفی از عرضه برخی کالاها در نمایشگاه ها مواجه می شدیم.
وی همچنین در مورد طرح تجهیز رایگان اصناف به صندوق مکانیزه فروش نیز گفت: تجهیز رایگان اصناف به صندوق مکانیزه فروش از دهه فجر امسال و با بهره گیری از توان تولیدات داخلی شروع می شود. به گفته دبیرکل اتاق اصناف ایران، هم اکنون برخی از رسته های صنفی از صندوق مکانیزه فروش استفاده می کنند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : فروش ویژه نوروزی     |     نمایشگاه بهاره     |     اتاق اصناف     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار
دیگر رسانه ها
بازار ۳.۸ تریلیون دلاری اسلامی تا ۲۰۲۳
بازار ۳.۸ تریلیون دلاری اسلامی تا ۲۰۲۳ دارایی های اسلامی منطبق بر شریعت در مقایسه با سال ۲۰۰۳ در حدود۲۰ برابر رشد کرده اند و به ۳.۸ تریلیون دلار رسیده اند
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ |
نظرسنجی
3.233.224.8
بزرگترین چالش صادراتی کشور در حال حاضر چیست؟ارسال
تلگرام
=
قیمت ارز
نام قیمت زنده درصدتغییر مبلغ تغییر کمترین بیشترین
قیمت سکه و طلا
نام قیمت زنده کمترین بیشترین
نرخ لایبور و یوریبور
euriborRate euriborPercentage euriborDate
liborRate liborPercentage liborDate
آب و هوا
مشكلات كلیدی اقتصادی كشور و راه های بُرون‌رفت از آن
وزیر امور اقتصادی و دارایی مشكلات كلیدی اقتصادی كشور و راه های بُرون‌رفت از آن دكتر فرهاد طی گفتگو تفصیلی با پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب به بررسی مسائل و مشكلات كلیدی اقتصادی كشور و راه های بُرون‌رفت از آن پرداخت
یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ |
دکترین شوک (ظهور سرمایه داری فاجعه)
دکترین شوک (ظهور سرمایه داری فاجعه)

کتاب دکترین شوک (ظهور سرمایه داری فاجعه)، اثری نوشته ی نائومی کلاین است که نخستین بار در سال ۲۰۰۷ ...
تلگرام
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: