2019 August 24   ,   ٢٣ ذو الحجّة ١٤٤٠   ,    شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸     
کد خبر : ۳۳۴۷ گروه : واردات تاریخ انتشار :شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴
دبیر کل اتاق اصناف ایران تشریح کرد بهار ۹۵ در غیاب نمایشگاه های بهاره

دبیر کل اتاق اصناف ایران با اشاره به منتفی بودن برگزاری نمایشگاه های بهاره در ایام پایانی سال گفت: اصناف برای برگزاری فروش فوق العاده اقلام پرمصرف در واحدهای صنفی در چارچوب قانون نظام صنفی اعلام آمادگی کردند

دبیر کل اتاق اصناف ایران با اشاره به منتفی بودن برگزاری نمایشگاه های بهاره در ایام پایانی سال گفت: اصناف برای برگزاری فروش فوق العاده اقلام پرمصرف در واحدهای صنفی در چارچوب قانون نظام صنفی اعلام آمادگی کردند.به گزارش اگزیم نیوز به نقل از اتاق اصناف ایران، علی عوض پور در گفت و گو در مورد برگزاری نمایشگاه های بهاره در ایام پایانی سال اظهار داشت: در سنوات گذشته شرایط تحریمی، افزایش بی رویه قیمت کالاها، محدودیت تخصیص ارز، عدم ثبات اقتصادی، کمبود کالا و عدم تعادل در عرضه و تقاضای کالاهای پرمصرف از مباحثی بود که موجبات برگزاری فروشگاه های بهاره و عرضه مستقیم کالا را فراهم می کرد.

وی در ادامه با انتقاد از نبود زیر ساخت های لازم برای برگزاری نمایشگاه های بهاره گفت: با توجه به آنکه امسال شرایط اقتصادی مناسب است و بحث کمبود کالا در میان نیست بنابراین نیازی به برگزاری فروشگاه های بهاره در ایام پایانی سال نداریم.
دبیر کل اتاق اصناف ایران همچنین به این نکته اشاره کرد که اتاق اصناف ایران متولی برگزاری نمایشگاه بهاره نیست و در قانون هم وظیفه ای به اتاق اصناف ایران برای ایجاد مراکز عرضه مستقیم کالا داده نشده است.
وی با بیان اینکه هم اکنون اصناف برای برگزاری فروش فوق العاده اقلام پرمصرف در واحدهای صنفی اعلام آمادگی کرده اند، افزود: با این وجود در صورت صلاحدید وتوافق استاندار تهران، رئیس اتاق اصناف ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت ممکن است نمایشگاه های محدود عرضه مستقیم کالا در نقاط محروم استان و با رعایت استانداردهای لازم برگزار شود.
عوض پور در عین حال به تبعات و آسیب های برگزاری نمایشگاه های بهاره در کشور اشاره کرد و گفت: در سنوات گذشته همواره پس از برگزاری نمایشگاه های بهاره با درخواست شکایات مردمی در واحدهای رسیدگی به تخلفات صنفی از عرضه برخی کالاها در نمایشگاه ها مواجه می شدیم.
وی همچنین در مورد طرح تجهیز رایگان اصناف به صندوق مکانیزه فروش نیز گفت: تجهیز رایگان اصناف به صندوق مکانیزه فروش از دهه فجر امسال و با بهره گیری از توان تولیدات داخلی شروع می شود. به گفته دبیرکل اتاق اصناف ایران، هم اکنون برخی از رسته های صنفی از صندوق مکانیزه فروش استفاده می کنند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : فروش ویژه نوروزی     |     نمایشگاه بهاره     |     اتاق اصناف     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار
دیگر رسانه ها
اثر نوسانات یک ساله ارز بر تولید و مصرف
اثر نوسانات یک ساله ارز بر تولید و مصرف رشد شدید ارز و بازگشت قیمتی آن چه نتایجی را در حوزه های تولید و مصرف به همراه داشته است؟ اگزیم نیوز بررسی می کند
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ |
نظرسنجی
34.204.169.76
بزرگترین چالش صادراتی کشور در حال حاضر چیست؟ارسال
تلگرام
=
قیمت ارز
نام قیمت زنده درصدتغییر مبلغ تغییر کمترین بیشترین
قیمت سکه و طلا
نام قیمت زنده کمترین بیشترین
نرخ لایبور و یوریبور
euriborRate euriborPercentage euriborDate
liborRate liborPercentage liborDate
آب و هوا
مدل جديد صدور ضماتنامه براي كارفرمايان خارجي
مدير عامل صندوق ضمانت صادرات در گفت وگو با «اگزيم نيوز» تشريح كرد مدل جديد صدور ضماتنامه براي كارفرمايان خارجي افروز بهرامی اعلام کرد به منظور تضمین فعالیت صادرکنندگان ایرانی در کشورهای دیگر عم از صادرکنندگان کالا و خدمات فنی و مهندسی یک مدل تلفیقی از همکاری صندوق ضمانت و بانک ها ایجاد کرده ایم که در رفع ...
شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ |
آشنایی با تازه های کتب بازار سرمایه
آشنایی با تازه های کتب بازار سرمایه

به گفته دکتر سعید مستشار مولف کتاب الفبای بورس، این کتاب به زبان بسیار ساده مفاهیم و کلیات بازار ...
تلگرام
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: