2020 February 25   ,   ٢ رجب ١٤٤١   ,    سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸     
کد خبر : ۲۸۵۵۹ گروه : تولید و صادرات تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸
«اگزیم نیوز» گزارش می دهد رشد تولید در محصولات لوازم خانگی

ارزیابی های آماری وزارت صنعت، معدن و تجارت حکایت از این دارد که میزان تولید لوازم خانگی طی یکسال گذشته با فراز و فرودهای زیادی مواجه بوده است.

 

ارزیابی های آماری وزارت صنعت، معدن و تجارت حکایت از این دارد که میزان تولید تلویزیون طی یک سال گذشته با فراز و فرودهای زیادی مواجه بوده است. همچنین  میزان تولید این کالا از دیماه ۱۳۹۷ با یک روند نزولی همراه بوده است و در فروردین ۱۳۹۸ به پایین ترین مقدار خود طی یک سال گذشته رسیده و بعد از آن روند صعودی را تا خرداد ۱۳۹۸ در پیش گرفته است (یعنی بیشتر از ۱۱ برابر. )‌ همچنین مقایسه میزان تولید این کالا در بهار ۱۳۹۸ با مقدار مشابه سال گذشته افت ۴۳ درصدی را نشان میدهد.  روند صعودی میزان تولید تلویزیون در تیرماه ۱۳۹۸ نیز ادامه یافته و با رشد حدود  ۵.۲درصدی نسبت به خرداد ۱۳۹۸ به حدود ۷۱.۲ هزار دستگاه رسیده است.

همچنین مطابق آمارها، تولید یخچال و فریزر پس از طی کردن روند نزولی از اسفند ۱۳۹۷ تا فروردین ۱۳۹۸ و  رسیدن به تولید ۳۲ هزار دستگاه، به یکباره در اردیبهشت ماه بیش از ۳  برابر شده و به ۱۰۵  هزار دستگاه رسیده و در ادامه این روند صعودی، میزان تولید این کالا در خرداد ۱۳۹۸ به ۱۰۹هزار دستگاه رسیده که بیشترین مقدار طی یک سال گذشته بوده و نسبت به مقدار مشابه سال گذشته رشد  ۳۷ درصدی را تجربه کرده است.  روند صعودی میزان تولید یخچال و فریزر در تیرماه ۱۳۹۸ نیز ادامه یافته و با رشد حدود ۹ درصدی نسبت به خرداد ۱۳۹۸ به حدود ۱۱۸هزار دستگاه رسیده است.

همچنین میزان تولید ماشین لباسشویی در فروردین ۱۳۹۸ پس از کاهش ۸۳ درصدی نسبت به اسفند ۱۳۹۷ کمترین مقدار خود را طی یکسال گذشته تجربه کرده و به ۹ هزار دستگاه رسیده است و پس از آن میزان تولید این کالا با یک روند صعودی تا خرداد ۱۳۹۸ همراه بوده و بیش از ۵ برابر شده؛  یعنی ۴۸ هزاردستگاه(. که نسبت به خرداد ۱۳۹۷ رشد ۱۷ درصدی را تجربه کرده است.  روند صعودی میزان تولید ماشین لباسشویی در تیرماه ۱۳۹۸ نیز ادامه یافته و با رشد حدود ۵۳ درصدی نسبت به خرداد ۱۳۹۸ به حدود ۷۳  هزار دستگاه رسیده است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : تولید یخچال فریزر     |     تولید تلویزیون     |     رشد تولید در لوازم خانگی     |     وزارت صنعت، معدن وتجارت     |     لوازم خانگی     |     اگزیم نیوز     |     صنعت     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار
دیگر رسانه ها
نظرسنجی
3.233.221.149
بزرگترین چالش صادراتی کشور در حال حاضر چیست؟ارسال
تلگرام
=
قیمت ارز
نام قیمت زنده درصدتغییر مبلغ تغییر کمترین بیشترین
قیمت سکه و طلا
نام قیمت زنده کمترین بیشترین
نرخ لایبور و یوریبور
euriborRate euriborPercentage euriborDate
liborRate liborPercentage liborDate
آب و هوا
بازار باز اهرم مداخله غیر مستقیم در بازار پول
عضو شورای فقهی بانک مرکزی تشریح کرد: بازار باز اهرم مداخله غیر مستقیم در بازار پول به گزارش پایگاه خبری اگزیم نیوز، پژوهشکده پولی و بانکی با همکاری انحمن مالی اسلامی، هفته گذشته نشستی تحت عنوان کارکردهای توافق نامه بازخرید منطبق با شریعت در بازارهای پول و سرمایه برگزار کرد
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ |
تلگرام
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: