2020 July 16   ,   ٢٦ ذو القعدة ١٤٤١   ,    پنج شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹     
نتایج مرتبط با کلیدواژه تامین مالی صنایع کوچک
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری برق و انرژی غدیر عنوان کرد: تامین سرمایه از بورس راهکاری برای تداوم فعالیت نیروگاه‌ها

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری برق و انرژی غدیر با اشاره به مشکلاتی که نیروگاه‌ها درباره تامین سرمایه با آن روبرو هستند، گفت: تامین سرمایه از بورس راهکار نوینی است که می‌تواند به تداوم فعالیت نیروگاه‌ها کمک کند.

سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
رییس سازمان بورس در مجلس اعلام کرد: توسعه در اقتصاد با استفاده از ظرفیت‌های بازار سرمایه

رییس سازمان بورس اوراق بهادار با اشاره به اینکه در حال حاضر یکی از فرصت های بزرگ در اقتصاد کشور بازار سرمایه است، مبلغ تامین مالی بازار سرمایه در سال گذشته را ۲۶۰ هزار میلیارد تومان اعلام کرد.

یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
اگزیم نیوز گزارش می دهد: اطلاعیه بانک مرکزی درباره حراج اوراق دولتی روز یکشنبه

بانک مرکزی اعلام کرد: علاوه بر بانک‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، شرکت‌های بیمه و شرکت‌های تامین سرمایه نیز می‌توانند در حراج اوراق دولتی یکشنبه شرکت کنند.

شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
رئیس اسبق شورای عالی انجمن حسابداران خبره ایران در مصاحبه با اگزیم نیوز عنوان کرد: لزوم توجه به تامین مالی کسب و کارهای کوچک و متوسط

غلامرضا سلامی می گوید: با تقویت بازار سرمایه می توانیم با حل مسائل شرکت های بزرگ از طریق جذب سرمایه و نقدینگی، تامین مالی شرکت های بزرگ را به بازار سرمایه بسپاریم که این موضوع جا را برای تامین مالی بانکی کسب و کارهای کوچک و متوسط به مرور باز می کند این موضوع نیز در تجربه جهانی بسیار مورد توجه بوده است که به عنوان مثال شرکت های بزرگ در جهان خودشان هم اوراق قرضه منتشر می کنند به اصطلاح تامین مالی ...

چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
وزیر اقتصاد مطرح کرد: آزادسازی سهام عدالت پیش درآمد تعمیق و رونق بازار سرمایه

فرهاد دژپسند در گفتگوی ویژه خبری شب گذشته در خصوص واگذاری سهام دولت از طریق صندوق واسطه گری مالی یکم و آزادسازی سهام عدالت توضیح داد. دژپسند گفت: اولین برنامه من در حوزه خصوصی سازی، آسیب شناسی در روشهای واگذاری و روشهای قیمت گذاری بود

یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
در سال ۱۳۹۸: تسهیلات به شرکت های دانش بنیان ۷۴.۵ درصد افزایش داشت.

طی دوازده ماهه ١٣٩٨ به ١١٠٨ شرکت دانش بنیان، مبلغ ١٣٧.۶ هزار میلیارد ریال (میانگین هر شرکت ١٢۴.٢ میلیارد ریال) تسهیلات پرداخت شد که نسبت به دوازده ماهه سال ١٣٩٧، به میزان ٧۴.۵ درصد افزایش داشته است.

چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
رئیس اداره کل صادرات کالا بانک توسعه صادرات ایران مطرح کرد: دانش بنیان های حوزه مهار کرونا در اولویت پرداخت تسهیلات

سید حسین حسینیان می گوید: بانک توسعه صادرات ایران با تسهیل فرآیند به دنبال این هدف است که شرکت های دانش بنیان حتی المقدور بدون مراجعه به مرکز ، خدمات و تسهیلات یاد شده را از شعب دریافت کنند.

سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
اگزیم نیوز گزارش می دهد: نیاز ۴۳ میلیارد دلاری تحقق «جهش تولید»‌ در وزارت صنعت

معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرده است که تحقق برنامه‌های جهش تولید در این وزارتخانه نیازمند ۴۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار منابع ارزی است.

یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۹
وزیر اقتصاد در جمع مدیران نظام مالیاتی مطرح کرد سیاست گذاری های مالیاتی در جهت "جهش تولید"

وزیر اقتصاد گفت: جهت گیری سیاست های مالیاتی باید در راستای «جهش تولید» باشد یعنی سیاست های مالیاتی به نحوی تنطیم شود که فعالان اقتصادی و کسب و کارهای مولد به تولید بیشتر راغب شوند و نقدینگی موجود در اقتصاد کشور به سمت تامین مالی تولید و سرمایه گذاری در اجرای طرح های مولد هدایت شود.

جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۹
اگزیم نیوز گزارش می دهد: کاهش نرخ بیکاری در سایه «جهش تولید»

به فهرست نام سال‌های چهار دهه گذشته که نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که عناوین اقتصادی سهم حداکثری را در این فهرست دارند و در این بین رهبری بیشترین تاکید را به تولید داشته‌اند و به همین خاطر بعد از سپری کردن سال گذشته به عنوان سال«رونق تولید» امسال را با نام «جهش تولید» نام گذاری کرده‌اند.

چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹
کارشناس ارشد بازار سرمایه عنوان کرد؛ نقش پررنگ بازار سرمایه در تامین مالی واحدهای تولیدی

یک کارشناس ارشد بازار سرمایه به نقش پررنگ بازار سرمایه و بورس‌ها برای تحقق تامین مالی موردنیاز واحدهای تولیدی جهت افزایش ظرفیت تولید اشاره کرد و گفت: بازار سرمایه می‌تواند به واحدهای تولیدی در تامین سرمایه موردنیاز برای افزایش تولید و ارتقای ظرفیت های فعلی کمک کند.

سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹
دستاوردهای واگذاری سهام شرکت های دولتی در بازار سهام چیست؟ از رفع حباب بورس تا درآمدزایی برای دولت

یک کارشناس اقتصادی معتقد است که با توجه به استقبال‌های زیاد صورت گرفته از بازار سرمایه، اکنون بهترین زمان برای عرضه سهام شرکت‌های دولتی در بورس است و طبق گفته وی این عرضه موجب رفع حباب در بورس و درآمدزایی برای دولت می‌شود که تبعات مثبت و مفیدی برای اقتصاد کشور خواهد داشت.

یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹
براساس آمار وزارت صنعت؛ بخش صنعت و معدن ۲۵۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات گرفت

بر اساس آمار وزارت صنعت، معدن وتجارت در دوره ۱۱ ماهه پارسال (منتهی به بهمن) مبلغ ۲۵۵.۳ هزار میلیارد تومان، مجموع تسهیلات اعطایی به بخش صنعت ومعدن بود که ۷۱.۱ درصد از آن برای تامین سرمایه درگردش واحد های این بخش اختصاص یافت.

یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹
آمار ۱۱ ماهه سال ۹۸ نشان داد: رشد ۱۲۱ درصدی تامین مالی از طریق بازار سرمایه

تامین مالی از طریق بازار بورس در ۱۱ ماهه سال ۱۳۹۸ در مجموع تامین مالی سرمایه‌ای و بازار بدهی به ۱۶۵هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان رسید که رشدی ۱۲۱ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال ۹۷ نشان می‌دهد.

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
اگزیم نیوز گزارش می دهد: ظرفیت بورس برای رونق صادرات و جلوگیری از رکود

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از ظرفیت بالای سرمایه‌گذاری در بورس خبر داد و گفت: رونق بورس باید با برنامه‌مداری همراه شود.

شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
اگزیم نیوز گزارش می دهد: نقش بانک‌ها در تحقق شعار سال

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با برشمردن برخی الزامات موثر در تحقق جهش تولید، گفت: تعیین تکلیف نهایی اصلاح قانون بانکداری اسلامی، یکی از مسیرهای منتهی به جهش تولید است.

شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
وزارت صنعت اعلام کرد؛ اعطای تسهیلات ۳۲۲.۷ هزار میلیارد ریالی به بنگاه‌های کوچک و متوسط

وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: دوره ۱۱ ماهه پارسال تعداد ۲۰ هزار و ۴۵۹ فقره تسهیلات به ارزش ۳۲۲ هزار و ۷۳۶.۲ میلیارد ریال در قالب تامین مالی بنگاه‌های تولیدی کوچک و متوسط و طرح‌های نیمه تمام با پیشرفت بالای ۶۰ درصد اختصاص یافت.

دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
معاون وزیر صنعت: راه‌اندازی ۲.۳ میلیارد دلار طرح در بخش معدن

معاون وزیر صنعت گفت: دو میلیارد دلار طرح در بخش معدن و صنایع معدنی که با مشارکت بخش خصوصی سال گذشته راه اندازی شد، اما به دلیل شرایط کرونا در سال ۹۸ افتتاح نشده بود، آماده افتتاح است.

شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹
به گزارش اگزیم نیوز: جهانگیری دستور تدوین بسته حمایت از صادرات ۹۹ را ابلاغ کرد

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور دستور تدوین بسته حمایت از صادرات غیرنفتی سال ۱۳۹۹ را صادر کرد.

دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹
دبیرکل کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران مطرح کرد: تخصیص بهینه منابع از طریق بازار سرمایه

سعید اسلامی بیدگلی گفت: تخصیص منابع از طریق بازار سرمایه، تخصیص بهینه‌تری را فراهم می کند و حتی ممکن است این روش تامین مالی تاثیر مثبت خود را روی شبکه پولی کشور داشته باشد

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: