2020 October 23   ,   ٧ ربيع الأوّل ١٤٤٢   ,    جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹     
نتایج مرتبط با کلیدواژه بورس
تداوم قرمزپوشی شاخص کل بورس تهران

شاخص کل بورس تهران امروز هم مانند تمامی روزهای هفته جاری قرمزپوش بود و با ۷ هزار و ۱۸ واحد افت دیگر به یک میلیون و ۴۱۲ هزار و ۲۸۶ واحد رسید.

چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
توقف عرضه سهام عدالت در بازار خرد

مدیر عامل شرکت بورس تهران، از توقف عرضه سهام عدالت در بازار خرد خبر داد.

سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
ریزش شاخص بورس به کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار

شاخص کل بورس تهران در تداوم ریزش روز گذشته، امروز نیز ۵۱ هزار و ۷۲۷ واحد دیگر ریخت و به کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار وارد شد.

دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
در پی عرضه سنگین برخی حقوقی‌ها انجام شد؛ محدودسازی عرضه حقوقی‌ها، در بازار بورس

مدیرعامل بورس تهران گفت: بدلیل عرضه سنگین برخی از حقوقی‌ها در بازار، در تلاش هستیم تا با ابزار قانونی عرضه حقوقی‌ها را محدود کنیم.

دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
ریزش ۴۷هزار واحدی شاخص بورس

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز شاهد ریزش ۴۷ هزار و ۱۷ واحد بود و به یک میلیون و ۵۱۴ هزار و ۳۹۸ واحد رسید.

یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
شکل‌گیری موج خوش‌بینی در معاملات هفته آینده بورس

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: به نظر می‌رسد تغییر قوانین معاملاتی و شروع کار بازارگردان‌ها در معاملات بازار بتواند موج خوش‌بینی را در معاملات بورس برای هفته آینده رقم بزند.

جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹
قالیباف اصل خبر داد: دو تصمیم مهم شورای عالی بورس در جلسه امروز

دبیر و سخنگوی شورای عالی بورس اعلام کرد: امروز در جلسه شورایعالی بورس در خصوص فرآیند داد و ستد سهام عدالت و تاسیس شرکت های تامین سرمایه تصمیم گیری شد.

چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹
بورس قرمزپوش شد

شاخص کل بورس تهران که در ساعات ابتدایی معاملات روندی نسبتا صعودی داشت، در نهایت روندی نزولی به خود گرفت و با ۱۹ هزار واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و ۵۶۱ هزار واحدی ایستاد.

چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹
رشد ۱۳۲ واحدی شاخص کل بورس تهران

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز رشدی ۱۳۲ واحدی را به ثبت رساند و در ارتفاع یک میلیون و ۵۷۹ هزار و ۶۳۹ واحدی ایستاد.

سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
بازدهی بازارهای مختلف در روز ۲۱ مهرماه

بررسی بازدهی بازارهای مختلف در روز ۲۱ مهرماه نشان می‌دهد که نرخ فروش هر دلار آمریکا در بازار سنا ۳.۷ درصد رشد داشته و از ۲۹ هزار و ۷۳۹ تومان به ۳۰هزار و ۸۳۴ تومان رسیده است.

سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
ضرر سهامداران بورس تا پایان سال جبران می‌شود

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: بازار سهام زیان خود را تا پایان سال جبران خواهد کرد، به همین دلیل بهتر است سهامدارانی که همچنان در بازار حضور دارند صبوری کنند و تصمیم به رفتارهای نگیرند.

سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
افزایش امیدواری به بازگشت روزهای خوش به بورس

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: معاملات بورس در آخرین روز معاملاتی هفته‌ای که گذشت امیدوارکننده‌تر از روزهای گذشته دنبال شد و تا حدودی نگاه سهامداران حاضر در بازار که نسبت به سرمایه‌گذاری در این بازار تردید داشتند را تغییر داد.

جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹
یک کارشناس بازار سرمایه پیش‌بینی کرد؛ تثبیت قیمت سهام در شرکت‌های با گزارش عملکرد مثبت

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: پیش بینی می شود از این به بعد اقبال بازار بیشتر به سمت صنایعی باشد که گزارش ۶ و ۹ ماهه مثبتی داشته باشند و تثبیت قیمت سهام در آنها را مشاهده کنیم.

چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹
یک کارشناس بازار سرمایه: افزایش ضریب نفوذ بازار سرمایه در کشور

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: بزرگترین دستاورد بازار سرمایه در طول تاریخ فعالیت خود و اقدام منحصر به فرد آن در دنیا، ایجاد ضریب نفوذ بالای بازار سرمایه در کشور بود که این بازار مورد استقبال میلیون‌ها سهامدار در بازار سرمایه قرار گرفت و به عنوان بزرگترین ثروت در کشور حاصل شد.

دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
بازگشت روند صعودی به بورس تا پایان سال

یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه بازار تا پایان سال به روند صعودی خود باز خواهد گشت، افزود: بازار تاثیرپذیر از عوامل مختلفی مانند نرخ دلار، افزایش صادرات کشورها و قیمت‌های جهانی است، این عواملی بر بازار تاثیرگذارند و روند بازار را مشخص می‌کنند.

شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
رفع مشکلات بخش پایین‌دستی با عرضه کافی شمش فولاد در بورس

ناکافی بودن میزان عرضه شمش فولاد در بورس، مشکلاتی را در تامین نیاز بخش پایین دستی زنجیره فولاد و نورد کاران ایجاد کرده که برای حل این مشکل، بر افزایش عرضه تاکید شده است.

جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس: توقف و بازگشایی نمادها در بورس سلیقه‌ای نیست

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص توقف و بازگشایی نمادها در بورس گفت: نحوه توقف و بازگشایی نمادها در بورس سیستمی است و به صورت دستی یا تصمیم سلیقه‌ای انجام نمی‌شود.

چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹
دهقان دهنوی مطرح کرد؛ «بازارسازی» و «بازار گردانی» دو محور اصلی برای تقویت بورس

معاون وزیر اقتصاد از تصمیمات جدید دولت و مجلس برای تقویت بورس خبر داد و گفت: با ابزارهای مالی تحت عنوان « اختیار فروش» و «سهام خزانه»، بیمه سهام انجام می شود.

دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹
نماینده مجلس:‌ صندوق‌ها و شرکت‌های بازارگردان از بورس حمایت کنند

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس با تاکید بر حمایت از بازار بورس، گفت: وضعیتی که در رابطه با بازار بورس ایجاد شده نگران کننده است و ضرورت حمایت از بازار، توسط صندوق‌ها و شرکت‌های بازار گردان را می‌طلبد.

چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
شاخص بورس همچنان بر مدار نزول

شاخص کل در بازار بورس، امروز (سه‌شنبه) ۳۷هزار و ۱۴۵ واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۵۷۰ هزار واحد رسید.

سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: