2020 October 22   ,   ٦ ربيع الأوّل ١٤٤٢   ,    پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹     
نتایج مرتبط با کلیدواژه ارز
افزایش نرخ رسمی ۲۷ ارز

بانک مرکزی ایران، نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ ۲۷ ارز افزایش، نرخ ۹ ارز کاهش و نرخ ۱۱ ارز نیز ثابت ماند.

چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
کاهش ۲ هزار و ۵۰۰ تومانی قیمت دلار

قیمت هر اسکناس دلار امروز (سه‌شنبه ۲۹ مهرماه)، در صرافی‌های بانکی با افت ۲ هزار و ۵۰۰ تومانی به رقم ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان عقب‌نشینی کرد.

سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
نرخ رسمی ۲۳ ارز افزایش یافت

بانک مرکزی ایران، نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز (سه شنبه) اعلام کرد که بر اساس آن، قیمت ۲۳ ارز افزایش، نرخ ۱۰ ارز کاهش و قیمت ۱۴ ارز نیز ثابت ماند.

سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
در نود و نهمین نشست شورای گفت‌وگو مطرح شد؛ پیشنهادات ده گانه بخش خصوصی برای اصلاح شیوه بازگشت ارز صادراتی

در نود و نهمین نشست شورای گفت‌وگو مقرر شد پیشنهادات ده گانه ارزی اتاق بازرگانی ایران در کمیته ماده ۲ که اعضای آن وزیر اقتصاد، وزیر صنعت معدن و تجارت، رئیس‌کل بانک مرکزی، وزیر نفت، رئیس سازمان برنامه و بودجه هستند، با حضور رییس اتاق ایران بررسی شود.

سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
ارونقی خبر داد؛ رفع مشکل ارزی ۷۰۰ میلیون دلار از اقلام تولید

معاون فنی گمرک با بیان اینکه لیست ۷۰۰ میلیون دلار کالا به وزارت صمت تحویل و پس از پالایش به بانک مرکزی رفته، گفت: مقرر شده بانک مرکزی ظرف ۲۴ ساعت کد تخصیص ارز را صادر و ظرف یک هفته نسبت به پیگیری اعلامیه تامین ارز اقدام کند تا امکان ترخیص این کالاها فراهم شود.

دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
قالیباف: باید زنجیره واردات و تولید تا رسیدن کالا به دست مصرف کننده رهگیری شود

رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که زنجیره واردات و تولید تا رسیدن کالای ارزان به دست مصرف کننده باید رهگیری شود.

دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
تداوم کاهش نرخ رسمی یورو

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۳ ارز افزایش و ۱۲ ارز از جمله یورو مانند روز گذشته کاهش یافت؛ نرخ ۱۲ ارز نیز ثابت ماند.

دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
۵ پیشنهاد مرکز پژوهش‌ها برای ثبات بخشی به اقتصاد کلان

مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در گزارشی ۵ پیشنهاد بلندمدت خود برای مهار بی ثباتی در اقتصاد کلان کشور را تعیین تکلیف بانک‌های ناسالم، اصلاح ساختار بودجه، اصلاح قانون پولی و بانکی کشور، تعریف چارچوب سیاست پولی و تغییر لنگر اسمی و افزایش اقتدار و اثربخشی نظارت بر بانک‌ها عنوان کرد.

دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
بانک مرکزی ۷۴ میلیون دلار در بازار عرضه و ۱.۷ میلیون دلار خریداری کرد

بانک مرکزی امروز و در چهارمین روز اجرای سیاست جدید ارزی، حدود ۷۴ میلیون دلار ارز به صورت اسکناس در «بازار متشکل معاملات ارزی» در نرخ های حاشیه بازار عرضه کرد.

یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
نرخ رسمی یورو و پوند کاهش یافت

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۲ ارز افزایش، نرخ ۲۲ ارز کاهش داشته و نرخ ۱۳ ارز نیز ثابت ماند.

یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان در گفت و گو با اگزیم نیوز خبر داد: ​کاهش ۸۰ درصدی صادرات مبل ایران

​عضو صادرکنندگان اتاق بازرگانی ایران، حجم صادرات مبل ایران در سال گذشته را معادل ۸۰ میلیون دلار برآورد کرد و گفت: این میزان در ۶ ماهه اول سال جاری تنها به ۱۰ میلیون دلار رسیده که این امر حاکی از افت ۸۰ درصدی در این بخش است.

چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد؛ ضرورت انعقاد پیمان‌های پولی بین ایران و کشورهای مختلف

عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مهم ترین راهکار برای تبادلات اقتصادی میان کشورمان با کشورهای دیگر و بازگشت درآمدهای ارزی، ایجاد و انعقاد پیمان‌های پولی چندجانبه میان کشورها است، قطعا کشورها باید خود را از سلطه دلار رها کرده و به سمت استفاده از پول های ملی حرکت کنند.

سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
بازدهی بازارهای مختلف در روز ۲۱ مهرماه

بررسی بازدهی بازارهای مختلف در روز ۲۱ مهرماه نشان می‌دهد که نرخ فروش هر دلار آمریکا در بازار سنا ۳.۷ درصد رشد داشته و از ۲۹ هزار و ۷۳۹ تومان به ۳۰هزار و ۸۳۴ تومان رسیده است.

سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
کاهش نرخ رسمی یورو

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۵ ارز مانند پوند افزایش، نرخ ۲۵ ارز از جمله یورو کاهش و نرخ ۷ ارز نیز ثابت ماند.

سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
مدیرعامل منطقه آزاد کیش در گفت و گو با اگزیم نیوز ارز دیجیتال را جایگزین دلار کردیم

مدیرعامل منطقه آزاد کیش گفت: تحریم بخش های مختلف اقتصادی و تشدید محدودیت های پولی و مالی کشور از سوی وزارت خزانه داری آمریکا سبب شد که بهره گیری از ارزهای دیجیتال را به جای دلار مورد توجه قرار دهیم.

شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
مدیرعامل زعفران سحرخیز، حال صادرکنندگان خوب نیست

فرهاد سحرخیز گفت: وجود برخی برنامه و سیاست های نامناسب در حوزه صادرات باعث شده تا حال فعالان واقعی این بخش خوب نباشد.

چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹
دبیرکل فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته در گفت و گو با اگزیم رشد فروش حواله ارزی، صادرات را به حاشیه می راند

عضو کمیسیون صادرکنندگان اتاق بازرگانی ایران گفت: با وجودی که فروش حواله‌های ارزی صادراتی سامانه نیما در شهریور سال‌جاری نسبت به مرداد ماه معادل ۷۷ درصد رشد داشته اما این رشد دلیلی برای مثبت شدن اقتصاد کشور نیست زیرا این روش سبب شده صادرکننده و صادرات کشور به حاشیه رانده شوند.

چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹
انجام ۷۰ درصدی تعهد ارزی بیش از ۶۵ درصد مشتریان بانک توسعه صادرات

مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران گفت: ۶۵ درصد مشتریان این بانک، بالغ بر ۷۰ درصد تعهد صادراتی خود را انجام داده اند به طوری که نیمی از این تعداد، ۱۰۰ درصد ارز صادراتی خود را به چرخه اقتصادی کشور بازگردانده اند.

سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
صمد کریمی اعلام کرد: رشد ۷۷ درصدی فروش حواله‌های ارزی در نیما

رییس اداره صادرات بانک مرکزی ضمن تایید افزایش صادرات نفتی کشور و تسریع بازگشت ارزهای صادراتی در ماه‌های اخیر، گفت: فروش حواله‌های ارزی صادراتی در شهریور سال جاری نسبت به مرداد ماه در سامانه نیما معادل ۷۷ درصد رشد داشته است.

یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
کدام کشورها بیشترین ذخایر ارزی را دارند؟

چین با پنج تريليون و ٥٧٠ ميليارد دلار بیشتر از هر کشور دیگری در جهان ذخیره ارزی دارد.

یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: